Voorlopige deelnemerslijst editie 2022

Een compleet overzicht van alle voorlopige deelnemers in de Rally en de Historic Rally.

Lijst Inschrijvingen Rally

Rijder Navigator Auto Klasse
Stefan Lefebvre nnb Citroen C3 Rally2 RC2 4WD
Hans Weijs Eddy Smeets Ford Fiesta R5 RC2 4WD
Bob de Jong Erik de Wild Hyundai i20 R5 RC2 4WD
Jim van den Heuvel Jouri Dockx Volkswagen Polo R5 RC2 4WD
Gert-Jan Kobus Martin Nortier Skoda Fabia R5 RC2 4WD
Kevin van Deijne Hein Verschuuren Hyundai i20 N Rally2 RC2 4WD
Erik Wevers nnb Volkswagen Polo GTI R5 RC2 4WD
Jos Verstappen Harm van Koppen Citroën C3 RC2 4WD
Jan de Winkel Radboud van Hoek Skoda Fabia RC2 4WD
Rik Karsten Aaldert Aaltink Ford Fiesta R5 RC2 4WD
Richard Pex Johan Findhammer Citroën C3 Rally2 RC2 4WD
Nick den Braber Joyce Ruiter Hyundai i20 R5 RC2 4WD
Jan van Gerven Bart van Esch Hyundai i20 R5 RC2 4WD
Roger Hodenius Davy Thierie Citroën C3 Rally 2 RC2 4WD
Daniel Földesch Alexander Benning Citroën DS3 R5 RC2 4WD
Lambert Parren Frank Stultiens Mitsubishi Lancer Evo X RC2 4WD
Pierre Brouwer Paul Helmink Mitsubishi Lancer Evo X RC2 4WD
Ad Smits Arie Boertje Mitsubishi Lancer Evo X RC2 4WD
Gerard Tijink Tim Rietveld Mitsubishi Lancer EVO X RC2 4WD
Jan Poortman Melinn Haverkate Mitsubishi Evo x RC2 4WD
Gerben Brouwer Hans Van Goor Audi S1 Quattro NC2 4WD
Bjorn Molkenboer Danique Lubbinge Mitsubishi Lancer EVO VI NC2 4WD
Yannick Vrielink Glenn Crooijmans Toyota Yaris GR NC2 4WD
Jan Roenhorst Jorg Hendriksen Toyota Yaris GR NC2 4WD
Roel van der Zanden Gijs Boom Toyota Yaris GR NC2 4WD
Niek Oude Luttikhuis Wilbert van den Burg Toyota Yaris GR NC2 4WD
Henk-Peter Meilink Rijanne Rietveld-Abbink Toyota Yaris GR NC2 4WD
Eduard Eertink Bart van Heun Toyota Yaris GR NC2 4WD
Dennis Mollink Sabine Meijerink-Zweers Subaru Impreza WRX/STI NC2 4WD
Mathijs Elsinga Jan Kamphuis Subaru Impreza WRX STI NC2 4WD
Geert ter Harmsel Ellen Nijland Subaru Impreza 555 NC2 4WD
Frank Roest Walter van de Ven Subaru Impreza GT turbo GC8 NC2 4WD
Stefan Ter Reehorst Robbert Ter Reehorst Subaru Impreza 555 NC2 4WD
Thomas Geerlings Timo Van der Marel Subaru Impreza NC2 4WD
Joep Ecker Coen Schutte Peugeot 206 NC4 2WD
Henk Westerbeek Jessica Bommezijn Peugeot 206 NC4 2WD
Bart Geerdink Jeroen de Vos Peugeot 106 MAXI NC3 2WD
Alfons Hilberts Berny Hilberts Peugeot 106 S16 NC4 2WD
Michael Kamper Henk van de Brug BMW 130i NGT 2WD
Frank Gerritsen Mulkes Marcel Borkent BMW 130i NGT 2WD
Hank Melse Joep van Heugten BMW 130i NGT 2WD
Rudy Schenkeveld Joost Schenkeveld Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Dylan Teiwes Bob Potkamp Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Arjan Webbink Roderick Bouwer Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Peter van Teunenbroek Vincent Muller Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Johan Foederer Kaj Foederer Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Joery van Schoot Carro Huntink Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Bart van Harselaar Jeroen Engels Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Bram Kelder Stefan Brouwer Peugeot 206 Rally cup NC4 2WD
Remco Dubbink Marcel Bakker Peugeot 206 Rally Cup NC4 2WD
Niels Roozeboom Wes van Dijk Peugeot 206 RallyCup NC4 2WD
Pepijn ten Broeke Quinten ten Broeke Peugeot 206 RC RC4 2WD
Martijn Moree Jorie Christiaens Peugeot 208 R2 RALLY4 RC4 2WD
Paul Souman Arjen Alons Peugeot 208 Rally4 RC4 2WD
Jochem Huijbregts Eva Smets BMW 325i E36 NC3 2WD
Maurice Kuijstermans Kirsten Rothman Nissan 350Z NGT 2WD
Michiel Becx Sander van Barschot Alpine A110 R-GT RGT 2WD
Alwin De Boer Martijn Ebben Opel Adam NC4 2WD
Jari van Hoof Colin Wils Opel Adam Cup NC4 2WD
Harry Meijers Hans Hengstman Opel Ascona NGT 2WD
Klaas Ohmstede Kimberly de Rooij Opel Astra F NC4 2WD
Steven van der Mee Fleur van der Mee Opel Astra GSI 16V NC3 2WD
Wouter Ploeg Arjan Wissink Porsche Caymans S NGT 2WD
Ramon van de Lindeloof Marcel van Elven Honda Civic Ep3 Type R RC4 2WD
Rick Arendsen Edwin Arendsen Honda Civic Type-R FN2 RC3 2WD
Jeroen Klein Kromhof Jarno Bak Renault Clio RC4 2WD
Jasper Cuppens Miranda Cuppens Renault Clio RC4 2WD
Kelvin Schäffers Matthijs van Hilten Renault Clio RC4 2WD
Michiel Poel Bartjan Harmsen Renault Clio R3T RC4 2WD
Mitchel van den Brink Annemieke Hulzebos Renault Clio Rally4 RC4 2WD
Ben van de Laar Marlon Krieger Renault Clio Rally5 RC5 2WD
Vitalii Antonov Christiaan van der Rijsen Renault Clio Rally5 RC5 2WD
Ronald van Loon Saskia Bleijenberg Renault Clio Rally5 RC5 2WD
Anja van Loon Lisette Bakker Renault Clio Rally5 RC5 2WD
Esmee den Hartigh Renaldo Lier Renault Clio Rally5 RC5 2WD
Ceriel Klein Kromhof Marcel Hanstede Renault Clio rs RC4 2WD
Hendri Klein kromhof Michiel Klein Horsman Renault Clio RS RC5 2WD
Ryan Nijsink Colin Nijsink Mitsubishi Colt NC3 2WD
Eep Borgers Alex Eisenberg Opel Corsa C Max 2000 NC3 2WD
Hans Rijks Manuela Schuurman Opel Corsa-B 1.6i NC4 2WD
Coen Den Hartigh Rene Bril Citroën DS3R3 Max RC4 2WD
Marcel Stegeman Kimberley Harmsen Ford Fiësta R2 RC4 2WD
Ingo ten Vregelaar Raoul Werger Ford Fiesta Rally3 RC3 4WD
Martijn van Hoek Nard Ippen Ford Fiesta Rally4 RC4 2WD
Xavier Schene Thierry Lefin Ford Fiesta ST 150 NC4 2WD
Ger Haverkate Kim Poortman Toyota GT86 RC4 2WD
Edwin Wolves Ferdi ter Maat Opel Kadett 20 E Rally NGT 2WD
Jan Gerssen Sabrina Tielen Chevrolet Kalos NC4 2WD
Bart Ossenblok Martijn van Nijnatten Opel Manta NGT 2WD
Richard Berns Bart van Zijl Mercedes SLK 230 Kompressor NGT 2WD
Ron Buninga Sjoerd Janse Mercedes SLK 230 Kompressor NGT 2WD

Lijst Inschrijvingen Historics

Rijder Navigator Auto Klasse
Piet-Hein van der Heijden Mika van der Heijden Lancia Delta HC2 4WD
Coen Donkers Jos Huibers Audi Quattro A1 HC2 4WD
Jef van Hooft Edith Gevers Lancia Delta HF Integrale HC2 4WD
Jan Los Manon Los Audi Coupe S2 HC2 4WD
Kevin Abbring Zion Geeratz Lancia Delta HF Integrale 16v HC2 4WD
Luc Lelifeld Thea de Man Rover P6 2000TC HC3 2WD
Maarten van der Heijden Henk Keitz Volvo Amazone HC3 2WD
Ard Hofmeijer Jolanda Legtenberg Opel Ascona HC3 2WD
Sebastiaan Masselink Mark Bent BMW 320 E21 HC3 2WD
Bert Heetkamp Rob Nijman Ford Escort RS HC3 2WD
Robert Kleinlugtenbeld Hermen Welink Ford Escort MK2 RS2000 HC3 2WD
Angelique Aufderhaar Marlous Nortier-Kion Ford Escort MK1 HC3 2WD
Erwin Doctor Remco Luksemburg Ford Escort mk2 RS2.0 HC3 2WD
Bert Brouwer Marcel Hesselink Opel Manta 200 HC3 2WD
Freddy Gerritsen Mulkes Marieke Slob Opel Manta i200 HC3 2WD
John Coumans Alexander Leurs Opel Kadett C GTE HC3 2WD
Robert Millar Midas Nelissen Ford Cortina HC4 2WD
Wouter Koenderink Jeffrey Timmerhuis BMW 3.0 CSL HGT 2WD
Duco Hoekstra Ferry van Laar Volvo 242 turbo HGT 2WD
Jan Nolles Marijke Nolles-Meilink Opel Ascona 400 HGT 2WD
Peter Mangnus Denise Mangnus Talbot Sunbeam Lotus HGT 2WD
Bert Valk Maxine Vloedgraven Opel Ascona HGT 2WD
Marius Reeder Arjan Reefhuis BMW E30-325i HGT 2WD
Bertram Altena Chris Aaltink Opel Manta i200 HGT 2WD
Will Bruins Mark Schuitert Volvo 850 T5 R HGT 2WD
Rob Kroot Barry Janssen BMW 325i HGT 2WD
Dirk De Boer Arthon Tuiten Bmw E30 325i HGT 2WD
Marco Jannink Sander Deijk Ford Mustang coupe 289 ci HGT 2WD
Guus Minkjan Bart Jan Hemmers BMW 325i HGT 2WD
Frans Ohmstede Edwin Bolte Opel Kadett Coupe HGT 2WD
Maikel Van den Noort Rene van den Noort Opel Kadett C coupe HGT 2WD
Gerdinand Kolkman Marco Gombert BMW 325i HGT 2WD
Ben ten Hove Joell ten Hove BMW 320i HGT 2WD
Thom de Jong Sjoerd Weernink Volvo 240 Turbo HGT 2WD
Ton Cornelissen Jeroen van den Broek Triumph TR8 HGT 2WD
Walter Gromüller Henry Wichura Opel Ascona 400 HGT 2WD
Dries Bosch Erik Braunius Toyota Corolla AE86 HGT 2WD

LOGISTIEK PARTNER: